Reklam
Reklam
Bugün

31 Mart Yerel Seçimlerinde Hınıs Belediye Başkanı Kim Olsun?

Gürsel EREN (DEM PARTİ)
Sadrettin DOĞAN (SP)
Serdal ŞAN (AKP)
Rahim AYDIN (DEVA PARTİSİ)
HİÇBİRİ
Hinisli
2 hafta önce
Sezayi beyaztaş
2 hafta önce

Hınısa en iyi adam

İdris
2 hafta önce

YENİDEN REFAH PARTİSİ SEZAYİ BEYAZTAŞ EN LİYAKATLİ ADAY ONUN OLMASINI İSTERİZ

Adam
2 hafta önce

Güzel hınısa güzel insan yakışır sérkêftin

Hasan yerlikaya
3 hafta önce

Serdar şan veya diğer adayları tanımıyorum kim seçilir bilinmez ama şu varki hınıs tarihinde gelmiş geçmiş en iyi başkan erdoğan erendir. Mümkün değil birdaha böyle bir başkanımız olmaz,medeni,kültürlü,tahsilli gerçekten vizyon sahibi,dünya görmüş oturup kalkmasını bilen. Projeleri ilham olacaktır sonraki başkanlara,imkanlar ölçüsünde çok güzel işler yaptı,bilene!!!

Sena Nur
3 hafta önce

Müteahhitlerin değil emekcilerin diyari HINIS; para ve rantın değil emeğin dayanışmanın iradenin ve karakterin diyarı HINIS.Gursel Eren !!

Eren degil
3 hafta önce

Gürsel Eren aslında yıllardır siyasetin içinde karakter,irade sahibi,emekli matematik öğretmeni;öğretmenlikten bulduğu her boşlukta tarlada üretimde. Hayatı sol,hayatı emek,Hınısin çürümüşlüğünü giderecek; bu uğurda birşeyler kaybetmekten cekinmeyecek derdi para değil emek,üretmek olan siyaset ve parti üstü bir isim Hınıs elbet kazanacak ancak böyle insanların bize birsey kaybettirecegini düşünsek bile bir yerlere gelmiş ve gelecek olmasi bizleri var etmeli,mutlu etmeli;yolu yolumuzdur.Eren soyadı baskalarini andirmamali bu coğrafyadaki nadide insalardan cok daha iyi yerlerde olması ümidiyle GÜRSEL EREN.Cesaret, umutsuzluga rağmen devam edebilmektir.Umutusuzlugumuzu Gürsel Eren gibiler var oldukça yok edeceğiz.Güzel yarınlara...

Mustafa mesut
3 hafta önce

Sadrettin doğan adam gibi adamdır

Melek Mesut
3 hafta önce
Melek
3 hafta önce
Zeki demir
3 hafta önce

Adil bir yönetim için

Sibel Yıldırım
3 hafta önce
Metin yıldız
3 hafta önce

Hizmetten cok memnunuz

Ezgi ergül
3 hafta önce

Gürsel eren nin olmasını isteriz

Sena Uçar
3 hafta önce

Koskoca Hınıs belediyesi şimdiye kadar sadece bir kaç ayda Serdal Şan sayesinde daha iyi yerlere geldi. Bu bir kaç ayda hınısta çok faydalı işler yaptığını görmemek mümkün değil. Bir kaç ayda böyle faydalı işler yapan önümüzdeki süreçte neler yapmaz.Hınısı daha iyi yerlerde görmek için Serdal Şan’ ı tekrar başkan olarak görmek istiyoruz.

....
2 hafta önce

Herkeste çok iyi biliyor ki rahmetli erdoğan erenin projeleriydi bunu yapmasaydı zaten serdar şandan şüphe duyardım kendine ait bir projesi yok az aklınız olsa anlardınız hınısın değişime ihtiyacı vardır kazanacağız sloganları atan arkadaşlar burası dağ değil şehirdeyiz unutmayın

Sefa şan
3 hafta önce

Mutlaka mutlaka mutlaka

Nisanur Yıldız
3 hafta önce

Serdal Şan bir seçenek değil, olabilecek en iyi başkan adayıdır.

Sefa şan
3 hafta önce

Mutlaka kazanacağız

Hayal gülçiçek
3 hafta önce

Serdal şan Hınıs belediye başkanımız sağolsun

Hafize eren
3 hafta önce

Geçmişin izlerinden kurtulma zamanı tabi ki de serdal Şanı görmek istiyorum

Mehmet yıldız
3 hafta önce

Kısa zamanda çok başarılı işler yapan Serdal Şanın, tekrar seçilmesi durumunda Hınısımıza çok daha güzel hizmetler yapacağına inanıyorum.

Nergis laloğlu
3 hafta önce

Yapmış olduğu hizmetlerden dolayı mevcut belediye başkının seçilmesi önemlidir

Yağmur Baskın
3 hafta önce

Geçmiş döneme bakıp onun üzerinde aleyhine yanlış propaganda yapanlar Hınıs için , tek değişim Gürsel Eren ile olur.

Mustafa şan
3 hafta önce

Sayın Serdar Şan’ın yürüttüğü çalışmalar bir yana bir o kadar da mütevazi oluşu insanlar la içtenliği siyasetle, insanlığı saygıyı sevgiyi ayırması gerçekçiliği ve yaptığı işler nazarında bunun gibi bir çok iş yapacağının bilincindeyiz. Yolu bahtı açık olsun saygılarımla.

Şevket ağırbaş
3 hafta önce

Şevket ağırbaş adına yapılan yorum tarafima ait degildir.adresim calinmis olup ismimle yorum yapılmış bana ait degil bilginize

Sabiha elis
3 hafta önce

Sn. Serdar ŞAN beyefendi Gözü gönlü tok, gönlü geniş, mert, yiğit, gözü makam mevkide olmayan biri..Hınısın hak ettiği değeri verebilecek dürüst ve adil biri..halkın umudu olabilecek .. umarım hak ettiği yerlere gelebilecek biridir..

Yüksel BULUT
3 hafta önce

Dürüst caliskan bir arkadaşımız.

Ali veli
3 hafta önce
Halim Doğan
3 hafta önce

Anketlerde de temayül dede ZİRVEDE tamamladı Serdar Şan, ilçede yeni değişim rüzgarları esiyor. Bu ilçemiz içinde güzel olacak. Son 4 ay bunun açık göstergesidir.

Ömer ŞAN
3 hafta önce

Hınıs halkına, mahalle köy ayrımı yapmaksızın canla başla çalışıp hizmet eden Serdal ŞAN'ı tekrar belediye başkanı olarak görmek istiyoruz.

Hazal kaya
3 hafta önce