Reklam
Reklam

Borsa Başkanı Hakan Oral'a Güney İlçelerden Sevgi Seli.

Erzurum Ticaret Borsası Başkanı Hakan Oral, 30 kişilik kalabalık bir ekiple Hınıs, Karayazı, Karaçoban ve Tekman’a çıkarma yaptı.

Borsa Başkanı Hakan Oral'a Güney İlçelerden Sevgi Seli.

Erzurum Ticaret Borsası Başkanı Hakan Oral, 30 kişilik kalabalık bir ekiple Hınıs, Karayazı, Karaçoban ve Tekman’a çıkarma yaptı.

Borsa Başkanı Hakan Oral'a Güney İlçelerden Sevgi Seli.
Editor: admin
23 Ekim 2022 - 05:36

Başkan Oral, 5 Kasımda yapılacak olan Erzurum Ticaret Borsası seçimleri öncesi dur durak bilmeden üye ziyaretlerine devam ediyor. Ulaşılmadık hiç bir üye kalmasın diye gönüllere dokunup destek isteyen Oral, Hınıs, Karaçoban, Karayazı ve Tekman’da büyük bir sevgiyle karşılandı.
 
Amacımız koltuk değil memleket...
 
Başkan Oral gerçekleştirdiği saha ziyaretleri kapsamında borsa üyelerine görev süresi boyunca yaptığı faaliyetleri ve yeni dönemde yapacağı projeleri anlatarak, 2 yıl süren pandemi sürecinde üyelerimizin sorunlarına her zaman çözüm ürettik, üreticimize, perakendecimize, esnafımıza kapılarımızı sonuna kadar açtık. Tüm iletişim kanallarımızı devreye sokarak onlarla iletişimimizi kesmedik. Çünkü bizim amacımız koltuk değil memleket. Pandemi dışında kalan 2 yıllık görev süremizde ise onlarca faaliyet gerçekleştirerek üyelerimizin hizmetine sunduk. Erzurum için mücadele etmeye devam edeceğiz, dedi.
 
İlçelerimiz bizim kalelerimiz...
 
Bir hafta önce kuzey ilçelerde çıkarma yapan Hakan Oral, tüm hafta sonunu Güney ilçelerine ayırdı. Gittiği her ilçede büyük bir teveccüh gören Oral, ilçelerimiz bizim kalemiz. Biz inandığımız yola çıkarken gördük ki ilçelerimizde bulunan üyelerimiz desteklerini bizden esirgemedi. Üyelerimiz geçen 4 yıllık süremizde yaptıklarımızın farkında. Bu sebepten dolayı tüm üyelerimiz istikrardan yana duruş sergiliyor. Başkan Oral konuşmasında şunları söyledi; “Biz tüm ilçelerimizde bulunan üyelerimizin demokratik hakkı olan iradelerini ortaya koymalarını rica ediyoruz. Çünkü onların oyları bizim için çok kıymetli. Hepsini 5 kasımda sandık başında görmekten onur duyacağız. Dedi”
 
Karayazı Süt Toplama Merkezini açıyoruz...
 
Başkan Hakan Oral, Doğu Anadolu’nun en prestijli projesi olan, Soğuk Zincir Süt Projesinin sadece merkez ilçeleri kapsamadığına vurgu yaparak, “Allah nasip ederse ilerleyen günlerde Karayazı ilçemizde üreticilerimiz daha çok kazansın diye çalışmasını bitirdiğimiz Süt Toplama Merkezini açıyoruz. Hizmeti üreticimizin ayağına götürüyoruz. Söylenilenin aksine en ücra yerlerimiz bile proje kapsamında destekleniyor, üreticimiz mutlu para kazanıyor, sanayicimiz mutlu kaliteli süt alıp standardı yüksek ürün üretiyor, vatandaşımız mutlu kaliteli ve sağlıklı ürün tüketiyor. Yüzlerdeki gülümseme bizim için yeterli, bize inanan herkesten Allah razı olsun” dedi.
 
 
 
Derdi memleket olanın, destekçisi çok olur...
 
Gerçekleştirilen ziyaretlerde üyeler, Başkan Hakan Oral’ı tebrik ederek, çıkmış olduğu seçim sürecinde başarılar dilediler. Üyeler, Oral’ın kendilerine gerçekleştirdiği ziyaretten büyük bir mutluluk duyduğunu dile getirerek, “Eskiden Borsa nedir kimse bilmezdi. Aidat alınan kapısından içeri girilemeyen vasfının ve icraatlarının ne olduğu anlatılmayan bir kurumdu. Fakat Hakan Oral başkandan ve çalışmalarını gördükten sonra Erzurum’un en önemli STK’larından biri olduğunu anladık. Hak edene hakkını vermek lazım. Liyakat sahibi yöneticilerin elinde kurum nasılda değerli hale geliyormuş gördük. Derdi memleket olanın destekçisi çok olur. Bizde Hakan Başkanın yanında ve destekçisiyiz” dedi.
 
Her fikir, her düşünce bizim başımızın tacı...
 
Başkan Hakan Oral, ziyaretler kapsamında üyelere seslenerek, “Borsa seçimleri yaklaşıyor ve bitecek, üyelerimiz seçim bitti diye kendilerini Borsamızdan soyutlamasınlar. Bizler ortak akla, birlikte üretmeye büyük önem veriyoruz. Her bir üyemizin fikri, düşüncesi bizim için çok kıymetli. Ürettikleri her projeyi bizimle paylaşsınlar. Büyük icraatlar küçük kıvılcımlarla başlar. Üyelerimizin görüşlerini çok önemsiyoruz. Borsanın hak sahipleri koltuklarında oturanlar değil, üyeleridir ve Borsamızın kapısı tüm üyelerimize, fikir ve proje sahibi olanlara sonuna kadar açıktır. Hepsinin başımızın üstünde yeri vardır” diyerek ziyaretlerini sonlandırdı.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum