Reklam
Reklam

Hınıs İçin Müthiş Haber!!!

Bugün sabah saatlerinde haber sitemize gelen üzücü haber sonrasında müjdeli haber geldi.

Hınıs İçin Müthiş Haber!!!

Bugün sabah saatlerinde haber sitemize gelen üzücü haber sonrasında müjdeli haber geldi.

Hınıs İçin Müthiş Haber!!!
Editor: admin
28 Haziran 2019 - 19:11

Hınıs Kapalı Cezaevi'nin kapanacağına dair haber sitesi olarak yapmış olduğumuz haber sonrasında gelen müjdeli haber içimizi ısıttı.

Haberimiz sonrasında gelen bilgilere göre Hınıs Kapalı Cezaevinin kapatılması kararından vazgeçildiği ve Hınıs'a yeni bir Cezaevinin yapılacağı müjdesi geldi.

Hınıslıların büyük sevinle karşıladığı bu haber sonrasında yüreklerimize su serpildi desek yeridir.

Haberimiz sonrasında girişimlerde bulunan Ak Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin ÖZ,eski Sağlık Bakanımız Sayın Recep AKDAĞ,Eski İçişleri Bakanımız Sayın Selami ALTINOK,Erzurum Milletvekillerimiz Sayın İbrahim AYDEMİR ve Sayın Zehra TAŞKESENLİOĞLU,Ak Parti Hınıs İlçe  Başkanımız Sayın Mehmet SÖNMEZ,Hınıs Belediye Başkanı Sayın Erdoğan EREN 'in girişimleriyle Hınıs Cezaevinin kapatılma kararının geri çekildiği ve Hınıs'a yeni bir Ceza evi yapılacağı müjdesini aldık.Alınan bu kararın çok isabetli olduğunu belirtiyor ,Hınıslılar adına teşekkür ediyoruz.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Ahmet Mehmet
  1 yıl önce
  Bir insan nasıl olurda cezaevinin kapatılmaması için sevinir trajikomik bir durum.
 • Hınıslı25
  1 yıl önce
  Helal olsun size siz olmasanız Hınıslılar kör sağır iyili varsınız Hınıs Gazetesi ekinini tebrik ediyorum siz olmasanız cezaevi kapanmıştı
 • Isimsiz
  1 yıl önce
  Içinde mahkum sayisinin cok az olsayisin nedeni ile ilçeye hiç bir katkısı yoktur bu cezaevinin yenisinin yapılması bile tamemen israftır.