Reklam
Reklam

HINIS STARINI ARIYOR

Hınıs Gazetesi-Tr Medya ortak girişimiyle hazırlanan” Hınıs Starını Arıyor” projemiz yakın zamanda hayata geçecek.

HINIS STARINI ARIYOR

Hınıs Gazetesi-Tr Medya ortak girişimiyle hazırlanan” Hınıs Starını Arıyor” projemiz yakın zamanda hayata geçecek.

HINIS STARINI ARIYOR
Editor: admin
26 Mayıs 2020 - 17:35

Hınıs ilçemizde kültür sanat alanında oldukça donanımlı gençlerimizin sayısının fazla olması son zamanlarda gündeme damgasını vuran Hınıs Gazetesi-Trmedya haber sitelerimizi harekete geçirdi.İlçemizde müthiş sesi olan ancak bugüne kadar gündeme gelememiş değerli seslerimizi  veya resim ve tiyatro  alanında yetenekli gençlerimizi bu proje ile gündeme taşıyacağız.Hınıs Gazetesi ve Tr Medya olarak  öncelikle “Hınıs Starını Arıyor “isimli şarkı yarışmasını düzenleyeceğiz.Akabinde Tiyatro ve Resim alanında yetenekli gençlerimiz için iki ayrı programımız  daha olacaktır.

İlk projemiz olan “Hınıs Starını Arıyor “  ses yarışmasının alt  yapısı hazır olup projeyi  pandemi nedeniyle uygulanan kısıtlamalardan dolayı  ileriki dönemde  hayata geçirmeyi  düşünüyoruz. Proje kapsamında başvurularımız başlamış olup,yarışmaya katılmak isteyen herkesin [email protected]  [email protected] mail adreslerine kısa çekim videolarını (Şarkı söylediği çekim olacak) bir fotoğraf ve özgeçmişlerini belirten cv’lerini göndermeleri gerekmektedir. Jüri üyelerimizin yapacağı değerlendirmelerden sonra yarışmaya katılacak kişilere geri dönüş yapılarak belirli aralıklarla tecrübeli sanatçılarımızdan oluşan ekibimizle sahne ve orkestramız eşliğinde provalara başlanacaktır.

Yarışma programı her akşam Hınıs Gazetesi ve Trmedya sosyal medya hesaplarımızdan ve YouTube hesaplarımızdan canlı olarak yayınlanacaktır.Yarışmada ilk üç’e giren şarkıcılarımıza çeşitli ödüller  verilecektir.
Hınıs Gazetesi-Trmedya Yönetim Kurulu
 

YORUMLAR

  • 2 Yorum
  • Sebahattin AKYÜZ
    1 yıl önce
    Şarki söyleyerek-söyleterek star yapmak gençlerin vakitlerini çalmak abesle iştigaldir.ALLAH Aşkına topluma ne faydası olacak bu yarışmanın.Ha deseniz gençlerimizin ufkunu açacak insanlığa fayda sağlayacak gerek ilmi gerek bilimsel proje yarışması yapacağız deseniz baş göz üstüne.Genclerimizin büyük bir kısmı milli ve manevi değerlerinden yeterince koparıldı birde siz yapmayın lütfen.
  • 1 yıl önce
    hınıs gazetesi tr medya net hınıs için geç kalmış yapılmamış veya yapılamamış projeleri yapıyor ve yapmak için çalışıyor şahsım adına bu çalışmalarından dolayı hınıs gazetesi emekçilerine çok teşekkür ediyor son olarak HINIS STARINI ARIYOR çalışmasını ise yetenekli gençlerimizi keşfedip gelecekte önemli yerlerde bulunması için ilk adım olmasına vesile olacağına inanıyorum biz bize yeteriz hınıs diyorum